menu główne
Galeria
Informacje


***

Klasa I a SP     

wych. mgr   Elżbieta Janda

 

1.       Galon Konrad

2.       Janicki Bartłomiej

3.       Jarocki Bartłomiej

4.       Kaczmarek Konrad

5.       Kajdan Kamil

6.       Karpała Piotr

7.       Karpała Wiktoria

8.       Kuraś Bartosz

9.       Leszczyńska Julia

10.   Lis Marcin

11.   Morawski Norbert

12.   Nowakowska Karolina

13.   Pabian Kamil

14.   Pasierb Natalia

15.   Przybylik Jakub

16.   Reder Katarzyna

17.   Żak Wojciech

18.   Żyła Aleksandra

 

Klasa I b          

wych.  mgr Anna Kudela

 

1.        Ferdyn Adrianna

2.        Grabowski Kamil

3.        Jurczyk Kacper

4.        Kłysińska Natalia

5.        Pietruszka Aleksandra

6.        Pleban Magdalena

7.        Siwek Karol

8.        Sołtysiak Katarzyna

9.        Sulecki Michał

10.     Szeląg Paweł

11.     Szeląg Piotr

12.     Wróblewski Jakub

13.     Wyrodek Patrycja

 

Klasa II a SP        

wych. mgr Beata Gajda

 

1.        Bromblik Adrian

2.        Grabowski Damian

3.        Janus Kamil

4.        Kończyk Marcel

5.        Kowal Piotr

6.        Mendak Maciej

7.        Opiłka Anna

8.        Paciej Jeremiasz

9.        Paciej Klaudia

10.     Paciej Wojciech

11.     Paś Joanna

12.     Podsiedlik Patrycja

13.     Roch Dawid

14.     Siejka Magdalena

15.     Stolarski Wojciech

16.     Śniadkowska Patrycja

17.     Wąsiel Barbara

18.     Węglarz Karolina

19.     Woźniak Sara

20.     Zwierzchowska Klaudia

21.     Żyła Adam

 

Klasa II b SP                                       

wych. mgr Zofia Opiłka

 

1.        Dachowska Anna

2.        Gąsiorowski Daniel

3.        Goncerz Albert

4.        Jurczak Piotr

5.        Kończyk Sebastian

6.        Mironowicz Katarzyna

7.        Nowakowski Miłosz

8.        Paciej Karolina

9.        Pasierb Aleksandra

10.     Pasierb Anna

11.     Rozlach Wiktoria

12.     Sajdak Aleksandra

13.     Słowikowski Norbert

14.     Smajda Eryk

15.     Sołtysiak Maria

16.     Stolarski Piotr

17.     Węglarz Kacper

18.     Ziębińska Agnieszka

19.     Żak Dominika

20.     Żurawska Katarzyna

 

Klasa III SP wychowawca:
mgr Anna Wyrodek

 

1.       Aleksandrowicz Piotr

2.       Brodzińska Marlena

3.       Cholewa Patryk

4.       Chromiak Arkadiusz

5.        Derbot Milena

6.       Dorobisz Dominik

7.       Drząszcz Jakub

8.       Gącerz Adam

9.       Goncerz Hubert

10.    Jurczak Jakub

11.    Jurczak Martyna

12.    Kućmierz Joanna

13.    Kurczek Milena

14.    Luberda Magdalena

15.    Mikoda Marcelina

16.    Opiłka Sebastian

17.    Paś Adrianna

18.    Raczyński Hubert

19.    Rogalska Natalia

20.    Sikora Dawid

21.    Siwek Aleksandra

22.    Smok Małgorzata

23.    Sobota Monika

24.    Sobota Tobiasz

25.    Szlachta Małgorzata

26.    Śmietana Radosław

27.    Tokarski Adrian

28.    Zmysło Karolina

 

Klasa  IV a SP              

  wych. mgr Renata Pasierb

 

1.        Banasik Paweł

2.        Bielak Izabela

3.        Bzdęga Karol

4.        Dylkowski Bartłomiej

5.        Gajewska Patrycja

6.        Imiela Daria

7.        Janicka Agata

8.        Janosik Paweł

9.  Kantor Dawid

10.     Lepiarczyk Błażej

11.     Makowski Michał

12.     Nowak Monika

13.     Paś Karolina

14.     Piernikarski Daniel

15.     Pietrasik Patrycja

16.     Pilarczyk Wioletta

17.     Raś Adam

18.     Rzeszowski Bartłomiej

19.     Skowronek Maria

20.     Straszak Piotr

21.     Śniadkowski Damian

22.     Wójcik Małgorzata

 

Klasa  IV b SP                     

wych. mgr Irena Włodarczk

 

1.       Barczyk Manuela

2.       Cheda Milena

3.       Frankowski Kamil 

4.       Grzebieluch Tomasz

5.       Kajdan Karolina

6.       Mendak Aleksandra

7.       Pabian Szymon

8.  Pasierb Kamil

1.       Rozlach Lilia

2.       Stefański Tomasz

11. Szczerbińska Aleksandra

12.    Waligóra Krzysztof

13.   Żya Karol

 

  Klasa Va SP 

wych. mgr Barbara Cieślik

 

1.       Bochenkiewicz Jakub

2.       Bromblik Karol

3.       Bugajski Przemysław

4.       Gajda Damian

5.       Goncerz Marcin

6.       Haberka Adrian

7.       Kazior Radosław

8.       Maj Piotr

9.       Małota Karina

10.   Mogiła Karolina

11.   Paciej Milena

12.   Pasierb Katarzyna

13.   Przybylik Klaudia

14.   Roch Kamil

15.   Roch Mateusz

16.   Sarwa Wojciech

17.   Szczerbińska Monika

18.   Szwej Konrad

19.   Wyrodek Karolina

20.   Żyła Sylwia

 

Klasa  V b SP      

wych. mgr Damian Uliniarz

 

1.        Čakarevič Marlena

2.        Jurczyk Kamil

3.        Jabcoń Kamil

4.        Kajdan Szymon

5.        Kaziród Karolina

6.        Kłys Kinga

7.        Kowal Wojciech

8.        Kwiecień Marcin

9.        Nocoń Dominika

10.     Nowakowska Katarzyna

11.     Paciej Magdalena

12.     Rozlach Angelika

13.     Wąsiel Sylwia

 

Klasa  VI a SP  

wych. mgr Ewa Aleksandrowicz

 

1.        Cupiał Bartłomiej

2.        Dygas Artur

3.        Głąb Martyna

4.        Goncerz Arkadiusz

5.        Gruca Bartłomiej

6.        Grzebieluch Marcin

7.        Grządziela Daria

8.        Kosowski Dominik

9.        Lepiarczyk Joanna

10.     Markiewicz Milena

11.     Mleczko Weronika

12.     Pasierb Magdalena

13.     Pietruszka Mateusz

14.     Ptak Paweł

15.     Roch Dominika

16.     Sikora Magdalena

17.     Sikora Marta

18.     Smok Daria

19.     Węglarz Gabriela

20.     Węglarz Maciej

21.     Woźniak Tobiasz

22.     Wrona Mateusz

 

Klasa VI b SP    

wych.  mgr Danuta Goncerz

 

1.        Bątorek Anna

2.        Drejowicz Angelika

3.        Gajda Magdalena

4.        Jabcoń Patrycja

5.        Kazior Anna

6.        Kowalczyk Daniel

7.        Laskowska Katarzyna

8.        Mistrzyk  Piotr

9.        Musialska Katarzyna

10.     Musialski Artur

11.     Opiłka Jakub

12.     Pasierb Konrad

13.     Pasierb Krzysztof

14.     Raś Małgorzata

15.     Roch Jakub

16.     Skowronek Edyta

17.     Sołtysiak Adam

18.     Szlachta Piotr

19.     Szota Magdalena

20.     Śrek Krystian

21.     Zając Marlena  

Klasa I a G          

wych. mgr E. Kamińska

 

1.        Bendkowska Anna

2.        Bockenheimer Maciej

3.        Cupiał Krystian

4.        Czubiński Adam

5.        Drążkiewicz Paweł

6.        Gałecki Kazimierz

7.        Głąb Artur

8.        Jurczak Anna

9.        Kazior Karolina

10.     Korczyńska Klaudia

11.     Kowalski Wojciech

12.     Kuśmierski Piotr

13.     Lasak Dawid

14.     Mendak Piotr

15.     Musialski Adrian

16.     Piernikarski Norbert

17.     Przybylik Katarzyna

18.     Ptak Paulina

19.     Siedlarski Mateusz

20.     Skóra Dagmara

21.     Skóra Dominika

22.     Skóra Karol

23.     Sochacki Mateusz

24.     Straszak Jagoda

25.     Ślęzak Mariola

26.     Śmietana Paulina

27.     Wąsiel Ewelina

28.     Węglarz Roksana

29.     Wyrwał Michał

30.     Żak Martyna

 

Klasa I b G          

wych. mgr I. Nowak

 

1.        Doliński Michał

2.        Gajewska Katarzyna

3.        Graboś Marta

4.        Grzesiak Łukasz

5.        Jędros Łukasz

6.        Kamiński Tomasz

7.        Kąkol Dominik

8.        Kijas Daniel

9.        Kończyk Marta

10.     Kotnis Anna

11.     Kuśmierski Wojciech

12.     Kwiecień Michał

13.     Kwieciński Bartłomiej

14.     Łągiewka Marlena

15.     Makowska Aleksandra

16.     Miklas Kinga

17.     Mogiła Agnieszka

18.     Nowak Agata

19.     Otręba Magdalena

20.     Pasierb Piotr

21.     Pieszczyk Paulina

22.     Prudło Dominik

23.     Rozlach Paulina

24.     Sajdak Karol

25.     Siejka Anna

26.     Skóra Anna

27.     Słowik Łukasz

28.     Śpiewakowski Piotr

29.     Zając Bartłomiej

 

Klasa I c G           

 wych. mgr K. Fryc

 

1.        Bartos Anita

2.        Bochenkiewicz Anna

3.        Chuchro Karolina

4.        Dudkiewicz Andżelina

5.        Gącerz Mateusz

6.        Janicki Jakub

7.        Jurczak Beata

8.        Jurczak Karina

9.        Karpała Sebastian

10.     Kazior Adrian

11.     Konieczny Damian

12.     Kowalczyk Izabela

13.     Laskowski Piotr

14.     Mendak Szymon

15.     Nowak Mateusz

16.     Paś Grzegorz

17.     Pelon Paulina

18.     Pieklak Magdalena

19.     Pielka Karolina

20.     Radosz Artur

21.     Rola Grzegorz

22.     Rybczyńska Katarzyna

23.     Sarecka Katarzyna

24.     Stachura Patrycja

25.     Szywacz Dominika

26.     Wąsiel Agata

27.     Woźniak Norbert

28.     Zasuń Grzegorz

29.     Żak Katarzyna

 

Klasa II a G       

wych. mgr Alicja Goncerz

 

1.     Bzdęga Anna

2.     Bzdęga Dominika

3.     Bzdęga Michał

4.     Ciszek Anna

5.     Dachowski Krzysztof

6.     Domagała Olga

7.     Gliniany Aleksandra

8.     Gorgoń Monika

9.     Gruca Tomasz

10. Jurczak Katarzyna

11. Kret Maciej

12. Kwiatkowska Milena

13. Laskowski Adam

14. Ogonek Paweł

15. Radosz Adriana

16. Sadawa Krystian

17. Skwarek Dominik

18. Smok Szymon

19. Sobota Dominika

20. Sobstel Dawid

21. Szota Karolina

22. Śrubarczyk Paweł

23. Wąwoźny Wojciech

24. Witkowicz Aleksandra

25. Wolska Karolina

26. Woźniak Klaudia

 

Klasa II b G   

wych. mgr Aleksandra Kowal

 

1. Bartos Agnieszka

2. Bendkowski Damian

3. Chat Michał

4. Ciszewska Karolina

5. Cupiał Sebastian

6. Derbot Wojciech

7. Domagała Łukasz

8. Formicki Adam

9. Gaweł Jagoda

10. Grabowska Anna

11. Izydorczyk Robert

12. Kołodziejczyk Dawid

13. Kołodziejczyk Paulina

14. Kowalik Ewelina

15. Kozjak Marcelina

16. Mroziński Dawid

17. Pająk Piotr

18. Słowikowska Kamila

19. Sobota Grzegorz

20. Szota Daria

21. Tarchała Aleksandra

22. Więckowska Roksana

23. Woźniczko Mikołaj

 

Klasa II c G     

wych. mgr Agnieszka Żyła

 

1.        Barczyk Daria

2.        Brodzińska Joanna

3.        Chajduga Edyta

4.        Cheda Roksana

5.        Furgacz Paulina

6.        Gębala Łukasz

7.        Goncerz Konrad

8.        Gómułka Justyna

9.        Grabowski Przemysław

10.     Król Karolina

11.     Latacz Kamil

12.     Mikoda Bartłomiej

13.     Nocoń Kamil

14.     Nowak Sylwia

15.     Nowak Wojciech

16.     Paś Marcin

17.     Pokwiczał Iwona

18.     Pustułka Barbara

19.     Raś Joanna

20.     Skrzypiciel Karolina

21.     Szota Michał

22.     Szwej Wojciech

23.     Szywacz Michał

24.     Wojda Gabriel

 

Klasa III a G       

wych. mgr Maria Lepiarczyk

 

1.        Barczyk Marcela

2.        Barczyk Marcin

3.        Bendkowska Monika

4.        Bzdęga Agata

5.        Furgacz Patrycja

6.        Gącerz Łukasz

7.        Głąb Izabela

8.        Goncerz Anna

9.        Goncerz Wojciech

10.     Gorgoń Mariusz

11.     Grabowska Anna

12.     Gruca Kamila

13.     Janoska Adrian

14.     Jastrząb Andrzej

15.     Jastrząb Oktawian

16.     Jurczak Jakub

17.     Latacz Dariusz

18.     Latacz Kamil

19.     Łągiewka Magdalena

20.     Łęska Monika

21.     Maj Mateusz

22.     Paciej Tomasz

23.     Pelon Michał

24.     Piąty Grzegorz

25.     Płatek Agnieszka

26.     Węglarz Sylwia

 

Klasa III b G    

wych. mgr Katarzyna Kopyto

 

1.        Chorabik Piotr

2.        Dylewska Katarzyna

3.        Gajda Daria

4.        Gajewska Mariola

5.        Gruca Paweł

6.        Haberka Adam

7.        Kowal Seweryn

8.        Kulczak Krzysztof

9.        Latacz Karolina

10.     Maj Michał

11.     Maj Paweł

12.     Nowak Damian

13.     Nowak Dawid

14.     Paciej Martyna

15.     Pasich Adam

16.     Paś Wojciech

17.     Skóra Magdalena

18.     Spyra Katarzyna

19.     Staśko Dominika

20.     Szeląg Karolina

21.     Szota Amanda

22.     Witkowicz Aleksandra

23.     Wójcik Grzegorz

24.     Zagała Krzysztof

25.     Zielińska Kinga


 

Klasa III c G      

wych. mgr J. Bochenkiewicz

 

1.        Bartos Andrzej

2.        Bochenkiewicz Mateusz

3.        Całek Martyna

4.        Drążkiewicz Katarzyna

5.        Graboś Michał

6.        Jabczanik Jagoda

7.        Jędros Paulina

8.        Kowalik Roksana

9.        Kwaśniak Michał

10.     Macałka Magdalena

11.     Myca Paweł

12.     Naziomek Michał

13.     Nowak Karolina

14.     Nowicka Iwona

15.     Odyjas Izabela

16.     Pasierb Aleksandra

17.     Przybylik Piotr

18.     Radosz Ewelina

19.     Sapiechowski Adrian

20.     Straszak Katarzyna

21.     Wąsiel Przemysław

22.     Wencel Kamil

23.     Więckowski Dawid

24.     Witkowicz Kamil

25.     Zawadzka Aleksandra

 

Klasa III d G      

wych. mgr   Barbara  Sobota

 

1.        Ciszewski Karol

2.        Cupiał Dawid

3.        Fiutak Mariusz

4.        Jabcoń Kacper

5.        Kalamat Michał

6.        Koniec Katarzyna

7.        Kowal Karolina

8.        Kowalczyk Aleksandra

9.        Kowalczyk Robert

10.     Kwiecień Karolina

11.     Łągiewka Piotr

12.     Markiewicz Michał

13.     Paś Piotr

14.     Pelon Marcin

15.     Roch Kinga

16.     Rodacki Wojciech

17.     Rogalski Bartosz

18.     Sochacki Kamil

19.     Wałek Damian

20.     Witkowicz Mariusz

21.     Wojda Mateusz

22.     Wyrwał Dawid

23.     Zagała Marta

24.     Żak Magdalena

25.     Żurawska Anna

 

 

Aktualności
 

Linki

1pdmsz.jpg

szablony stron